page_banner

Pe 12 octombrie 2021, echipa noastră a participat la cea de-a 87-a expoziție internațională farmaceutică (industrie) din China, organizată la Wuhan

Pe 12 octombrie 2021, echipa noastră a participat la cea de-a 87-a expoziție internațională farmaceutică (industrie) din China desfășurată la Wuhan și a avut o conversație plăcută cu clienții noi și vechi din industrie, va permite mai multor clienți să cunoască și să învețe CHEER-OUR, în plus , oferă, de asemenea, noi oportunități pentru ca produsele noastre să intre mai rapid pe piața internațională.și cu toții ne așteptăm să construim o relație de lungă durată și mai profundă.

În procesul acestei expoziții, putem realiza profund că ritmul de dezvoltare a industriei farmaceutice interne se accelerează treptat, iapa și mai multe produse farmaceutice ies din țară, s-au grăbit în lume în exportul de produse farmaceutice, API este în creștere ca volum si pret.În ceea ce privește baza întreprinderii, am aflat că multe întreprinderi au o bază solidă pentru producția de API și profită de acest avantaj pentru a se extinde și la alte afaceri și pentru a-și extinde acoperirea pe piața farmaceutică în timp ce produc activ API. În ceea ce privește baza tehnologii și produse, întreprinderile API au avantaje deloc neglijabile, cum ar fi Anhui Lianchuang Biological Medicine Co., Ltd.、 AnHui HaiKang Pharmaceutical Co., Ltd., care construiesc în mod activ produse de bază și cresc cercetarea și dezvoltarea proceselor de producție, ocupând o mare parte. cota de piață în întreprinderile de export API.

În general, tendința de export de materii prime medicamente în țara noastră este din ce în ce mai bună.Avantajele întreprinderilor în procesul de producție, scara de producție, standardele de calitate și alte aspecte sunt treptat proeminente și pot satisface cerințele diferiților clienți, dar încă nu pot ignora, dezvoltarea rapidă a întreprinderilor străine pentru a face față concurenței acerbe, întreprinderilor interne și optimizarea procesului de producție, promovarea inovației ecologice, prin adăugarea de tehnologie, accent pe talent și alte măsuri pentru a depăși barierele tehnice În plus, întreprinderea, de asemenea, să accelereze actualizarea structurii și să îmbunătățească avantajul competitiv, să dezvolte în mod activ noi piețe, să extindă canalele de vânzare, cu o putere puternică de a face față provocării străinilor.

stiri2
n4
n5

Ora postării: Oct-12-2021